Z Kuzikolandii & Joemmis Prime
Rosyjski Toy jest
Dumny i elegancki-MIŁOŚĆ NA CAŁE ŻYCIE
Jak sama nazwa mowi za siebie, krajem macierzystym Rosyjskiego TOYa na dzień dzisiejszy jest Rosja chociaz swoimi korzeniami sięgają do Anglii do swoich przodków Angielskich ToY terrierów.Rasa została uznana przez FCI, a wszystkie informacje o jej idealnym wyglądzie można odnaleźć we wzorcu rasy FCI numer 352. Gdzie również dowiemy się, że dorosły, prawidłowo zbudowany pies powinien ważyć do 3 kg.

Charakter
Zabawny i wesoły,oddany na całe życie swojej rodzinie. Rosyjski Toy stanie się wspaniałym przyjacielem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Miłość i uwaga - to wszystko, czego potrzebuje ten szczeniak.
Pielęgnacja
Jest dwie odmiany szaty Rosyjskiego TOYa.Długowłosy o raz krótkowłosy.Długowłosy TOY Rosyjski posiada gładką, przylegającą, prostą lub lekko falistą sierść, która na tułowiu posiada długość około 3 do 5 cm.natomiast tylna strona kończyny i ogon tworzy przepiękny jedwabisty wachlarz pokryty przepiękną długą sierścią.Duże szpiczaste uszy pokrywają przepiękne długie frędzle jakie regularnie trzeba przeczesywać.krótkowłosy TOY,ten pies ma krótką i gładką sierść . Rosyjskie ToYe bardzo łatwe w utrzymaniu i wymagają minimalnej pelegnacji. Trzeba też zwrócić uwagę na długość pazurów, ponieważ waga psa nie ma na celu ich ścierania w naturalny sposób.Długie pazury zakłócają prawidłowy ruch psa i powodują nieprzyjemne doznania.
Chcesz zarezerwować szczenię lub masz jakieś pytania?
Wypełnij poniższy formularz, a na pewno skontaktujemy się z Tobą.
Klikając przycisk akceptujesz Politykę prywatności