Z Kuzikolandii & Joemmis Prime
Klasa szczeniąt
Klasa średnia, tak zwana standardowa
Standardowa ocena oznacza, że te szczenięta nie mają wad rasy, jak określono w standardzie rasy.

Klasa standardowa nie oznacza klasy wystawowej / hodowlanej. Warto wziąć to pod uwagę przy wyborze szczeniaka w wieku 8 tygodni. Zawsze jest ryzyko, gdy bierzesz szczeniaka w wieku 8 tygodni lub 4 miesięcy i marzysz o wystawach lub hodowli.

Klasa standardowa ma opcję:
  • obiecująca na wystawie (widoczne skłonności temperamentu, I anatomiczne. Szczeniak ma dużo większe szanse na wyrośnięcie w przyszłości na klasę wystawową)
  • Mało obiecujący na wystawie (ale znowuż , przy odpowiedniej hodowli, karmieniu, edukacji, socjalizacji, nawet szczeniak, który nie jest obiecujący na wystawie, może zmienić się w bardzo obiecujący)

Klasa wystawowa (hodowlana)
Połączenie słów „pies wystawowy" lub „pies hodowlany" oznacza kombinację hodowca + właściciel + pies - ogromna praca hodowcy + ogromna praca właściciela + niesamowite zadatki ,szczeniaka.
Połączenie słów „wielka praca właściciela" to dla mnie odpowiednie odżywianie, właściwe witaminy, właściwy wzrost, właściwa socjalizacja, właściwe wychowanie i odpowiednia edukacja na przyszłość. Nie ma gwarancji, że 8-tygodniowy szczeniak lub nawet 4-miesięczny szczenię będzie miał klasę wystawową lub hodowlaną. Źle wychowane szczenięta, niewłaściwe karmienie, kontuzje, słaba socjalizacja, a co za tym idzie zły humor… To wszystko może zmienić obiecującego szczeniaka na szczeniaka, który nigdy nie będzie mógł uczestniczyć w wystawach i w efekcie rozmnażać się.

Szczeniak z perspektywą wystawową / hodowlaną to:
  • wiek szczeniąt 6-9 miesięcy lub więcej
  • szczeniak przeszedł wszystkie testy co do wymagań w rasie.
  • szczeniak ma oceny wystawowe od renomowanych ekspertów
  • szczeniak po zmianie uzębienia
  • U samców oba jądra już wyszły i zostały ustalone we właściwej pozycji temperament szczeniaka jest BARDZO istotny!

Jednak cena za takie szczenięta jest bardzo wysoka! Ale tylko z tymi cechami możemy z całą pewnością powiedzieć, że szczeniak jest wystawowy / hodowlany!
Chcesz zarezerwować szczenię lub masz jakieś pytania?
Wypełnij poniższy formularz, a na pewno skontaktujemy się z Tobą.
Klikając przycisk akceptujesz Politykę prywatności