Z Kuzikolandii & Joemmis Prime
Historia hodowli dobermanów
Wszystko zaczęło się od naszej córki Adriany . Większość małych dzieci chce mieć zwierzaka w domu, każdy ma w tej kwestii własne preferencje. Adriana miała 12 lat,jak wiele dzieci, zaczęła odkładać pieniądze, które otrzymywała kieszonkowe . Pewnego dnia poprosiła nas o dodanie brakującej kwoty na zakup szczeniaka. Byłam ciekawa, jaką rasa jej podoba się i ile pieniędzy dołożyć. Córka nie od razu przyznała się, że chce kupić szczeniaka dobermana i starała się w każdy możliwy sposób przygotować mnie na niespodziankę, delikatnie mówiąc, wahając się przed odpowiedzią na pytanie.

Po kilku dniach przesłuchań i rozmów w końcu udało mi się dowiedzieć, że córka marzy o szczeniaku dobermana. W tym czasie mój mąż jeszcze nie wiedział o pragnieniu córki.
Zostało nam przekonać ojca. Myśleliśmy, że nie będzie to łatwe, bo Doberman to nie jest mały piesek, zwłaszcza do mieszkania.

Ale wszystko okazało się dużo łatwiejsze niż nam się wydawało. Okazuje się, że mój mąż też marzył o dobermanie. Tak właśnie w naszej rodzinie pojawił się JOKER Miratio - nasz pierwszy Doberman nasz ulubieniec i założyciel hodowli JOEMMIS PRIME. Córka zabiera Jokera na szkolenia i edukację,gdzie wkrótce zaowocowało to zwycięstwami na wystawach. 3 lata później dołączyła do Jokera sunia o imieniu ZOEMMI Iz Galakuna.W trakcie tych kilku lat dochowaliśmy się kilku fajnych miotów i wspaniałych przeżyć od naszej dobermaniej pary.
Chcesz zarezerwować szczenię lub masz jakieś pytania?
Wypełnij poniższy formularz, a na pewno skontaktujemy się z Tobą.
Klikając przycisk akceptujesz Politykę prywatności